Догори
Дати відгук

На Олімпіаді українці виграли "бронзу" в синхронному плаванні та у стрибках

В України вже 18 медалей Олімпіади.

1 хв на прочитання07 Серпня 2021, 15:45
Ярослава Магучіх Ярослава Магучіх
Поділитись:

Надзвичайно врожайний день видався сьогодні на Олімпіаді. Збірна з синхронного плавання здобула першу в історії України олімпійську нагороду в артистичному плаванні серед команд і стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виборола бронзову нагороду ти звання чемпіонки Ігор.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України,  здобули "бронзу" плавчині Владислава та Марина Алексіїви, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Фєдіна, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно.

У фіналі зі стрибків у висоту,  бронзову медаль завоювала українка Ярослава Магучіх з результатом 2.00 метра.

Це четвертий комплект нагород за сьогоднішній день. До цього  завоювали  срібло боксер Олександр Хижняк та  каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова. При цьому, для Людмили Лузан це вже друга олімпійська медаль - українська веслувальниця  виграла «бронзу» в каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.